Éterický olej Eukalyptus radiata BIO 5g

Éterický olej eukalyptus radiata (Eucalyptus radiata) má 100% přírodní původ. Získává se destilací listů. Je certifikovaný BIO, klasifikovaný jako přírodní aroma a HEBBD (botanicky a biochemicky definovaný éterický olej). Příznivě působí na dýchací systém. Podporuje vitalitu a energii. Pomáhá zlepšit koncentraci. Harmonizuje psychiku, zmírňuje emoční vyčerpání. Je vhodný jako ingredience pro kosmetiku v péči o mastnou a problematickou pleť. Je užitečný v masážních olejích pro zmírnění unavených svalů po námaze.

Skladem (1 ks)
Kód: 168
Značka: Florihana
175 Kč
Éterický olej Eukalyptus radiata BIO 5g
Novinka

Rod Eucalyptus zahrnuje několik set druhů. Jednotlivé druhy se od sebe liší vzrůstem, barvou a tvarem listů. Eukalyptus radiata, nazývaný též blahovičník zářivý, je strom z čeledi Myrtaceae (myrtovité) původem z Austrálie. Dorůstá do výšky až padesáti metrů. Díky rychlému růstu a velké spotřebě vody se vysazuje do močálů a bažin, které vysušuje a tak zabraňuje šíření komárů. Listy byly tradičně využívány australskými domorodci k léčitelství a odpuzování obtížného hmyzu.

Éterický olej eukalyptus radiata pomáhá udržovat zdravou funkci dýchacího systému. Zklidňuje dýchací cesty při nachladnutí a podporuje vykašlávání. Je známý pro svoji antiseptickou aktivitu.

Harmonizuje psychiku. Snižuje negativní myšlenky a pocity. Dodává energii, sílu a odvahu. Je vhodný při únavě. Napomáhá koncentraci. Povzbuzuje, osvěžuje a pročišťuje.

Éterický olej eukalyptus radiata nachází své uplatnění jako kosmetická ingredience produktů v péči o mastnou a problematickou pokožku (pleť se sklonem k akné), ústní hygienu a vlasovou kosmetiku. Používá se jako součást masážních olejů pro ztuhlé svaly po námaze a ke zmírnění otoků unavených nohou. Je vhodný jako kosmetická přísada pomád na ošetření oparů.

Vlastnosti a použití:

Přírodní aroma.

Připravte si inhalační tyčinku, použijte v difuzéru nebo jako ingredienci pro kosmetický výrobek. 

Éterický olej eukalyptus radiata je známý jako aktivní přísada regeneračních krémů, balzámů, deodorantů, vlasové kosmetiky, masážních, tělových a koupelových olejů a mlék pro mastnou a problematickou pleť. 

Používá se jako součást šampónů a kondicionérů při výskytu vší a v komerčních osvěžovačích vzduchu.

Napomáhá hojení drobných oděrek a štípanců od hmyzu.

Éterický olej eukalyptus radiata harmonizuje psychiku, pomáhá při celkové únavě a  přispívá k pozitivnímu naladění.

Posiluje vitalitu při vyčerpání ze stresu, podporuje inspiraci, motivaci a soustředěnost. Osvěžuje a tonizuje.

Projasňuje mysl. Dodává odvahu a snižuje strach. 

Posiluje otevřenou komunikaci.

Přináší úlevu při migrénách.

Podporuje normální funkci dýchací soustavy, napomáhá vykašlávání.

Přidejte spolu s dalšími oleji jako jsou například éterické oleje kadidlo (Boswellia carteriia ravintsara (Cinnamomum camphorapožadovaný počet kapek do keramického difuzéru nebo použijte v nebulizéru.

Olej nevoní komárům ani dalšímu hmyzu. Přidejte spolu s dalšími oleji jako je například citronová tráva (Cymbopogon citratuspožadovaný počet kapek do keramického difuzéru, nebulizéru nebo si připravte sprej na oblečení než půjdete na procházku do přírody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu