Éterický olej Eukalyptus radiata BIO 5g

Novinka
Éterický olej Eukalyptus radiata BIO 5g

Éterický olej eukalyptus radiata (Eucalyptus radiata) má 100% přírodní původ. Získává se destilací listů. Je certifikovaný BIO, klasifikovaný jako přírodní aroma a HEBBD (botanicky a biochemicky definovaný éterický olej). Příznivě působí na dýchací systém. Podporuje vitalitu a energii. Pomáhá zlepšit koncentraci. Harmonizuje psychiku, zmírňuje emoční vyčerpání. Je vhodný jako ingredience pro kosmetiku v péči o mastnou a problematickou pleť. Je užitečný v masážních olejích pro zmírnění unavených svalů po námaze.

175 Kč
Skladem (2 ks)

Rod Eucalyptus zahrnuje několik set druhů. Jednotlivé druhy se od sebe liší vzrůstem, barvou a tvarem listů. Eukalyptus radiata, nazývaný též blahovičník zářivý, je strom z čeledi Myrtaceae (myrtovité) původem z Austrálie. Dorůstá do výšky až padesáti metrů. Díky rychlému růstu a velké spotřebě vody se vysazuje do močálů a bažin, které vysušuje a tak zabraňuje šíření komárů. Listy byly tradičně využívány australskými domorodci k léčitelství a odpuzování obtížného hmyzu.

Éterický olej eukalyptus radiata pomáhá udržovat zdravou funkci dýchacího systému. Zklidňuje dýchací cesty při nachladnutí a podporuje vykašlávání. Je známý pro svoji antiseptickou aktivitu.

Harmonizuje psychiku. Snižuje negativní myšlenky a pocity. Dodává energii, sílu a odvahu. Je vhodný při únavě. Napomáhá koncentraci. Povzbuzuje, osvěžuje a pročišťuje.

Éterický olej eukalyptus radiata nachází své uplatnění jako kosmetická ingredience produktů v péči o mastnou a problematickou pokožku (pleť se sklonem k akné), ústní hygienu a vlasovou kosmetiku. Používá se jako součást masážních olejů pro ztuhlé svaly po námaze a ke zmírnění otoků unavených nohou. Je vhodný jako kosmetická přísada pomád na ošetření oparů.

Vlastnosti a použití:

Přírodní aroma.

Připravte si inhalační tyčinku, použijte v difuzéru nebo jako ingredienci pro kosmetický výrobek. 

Éterický olej eukalyptus radiata je známý jako aktivní přísada regeneračních krémů, balzámů, deodorantů, vlasové kosmetiky, masážních, tělových a koupelových olejů a mlék pro mastnou a problematickou pleť. 

Používá se jako součást šampónů a kondicionérů při výskytu vší a v komerčních osvěžovačích vzduchu.

Napomáhá hojení drobných oděrek a štípanců od hmyzu.

Éterický olej eukalyptus radiata harmonizuje psychiku, pomáhá při celkové únavě a  přispívá k pozitivnímu naladění.

Posiluje vitalitu při vyčerpání ze stresu, podporuje inspiraci, motivaci a soustředěnost. Osvěžuje a tonizuje.

Projasňuje mysl. Dodává odvahu a snižuje strach. 

Posiluje otevřenou komunikaci.

Přináší úlevu při migrénách.

Podporuje normální funkci dýchací soustavy, napomáhá vykašlávání.

Přidejte spolu s dalšími oleji jako jsou například éterické oleje kadidlo (Boswellia carteriia ravintsara (Cinnamomum camphorapožadovaný počet kapek do keramického difuzéru nebo použijte v nebulizéru.

Olej nevoní komárům ani dalšímu hmyzu. Přidejte spolu s dalšími oleji jako je například citronová tráva (Cymbopogon citratuspožadovaný počet kapek do keramického difuzéru, nebulizéru nebo si připravte sprej na oblečení než půjdete na procházku do přírody.

Kód Kód: 168
Jméno značky: Florihana
Kategorie: Přírodní kosmetika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu