KŘIŠŤÁLOVÝ PEELING (250g)

Boží Křišťálový peeling zanechá vaši pokožku krásně hebkou, vyživenou a provoněnou. Mořská sůl společně s křišťálovým prachem jemně obrušují odumřelé části kůže a křišťálový prach vyhlazuje povrch pokožky, která je na dotek sametově hebká.

Skladem (3 ks)
Kód: 45
510 Kč
Kategorie: Peelingy

Medicína dnešních dní.

Relax a masáž naším Křišťálovým peelingem s esencemi jasmínu a lípy.

Chvilka zastavení s pozorností zaměřenou ke svému nitru, ke svému tělu. Vůně Vás podpoří a zavede na místo klidu a ztišení. Přitom jemně čistí nejen naše fyzické tělo, ale i auru a jemně hmotná těla.

Nechte se rozmazlovat a dopřejte si chvilku pro sebe. Boží peeling si s sebou můžete vzít do oblíbeného wellnessu, do sprchy, do vany. Ten pocit PO za to prostě stojí.

A jak tedy vlastně používáme?

  • Nanášíme na rozehřátou vlhkou pokožku krouživými pohyby.
  • Peeling necháme 5 minut působit.
  • Zbytky peelingu opláchneme vodou.
  • Nepoužíváme mýdlo k umytí, pokožka je čistá a přišli bychom o vyživující složky peelingu.

rekni to dotekem banner

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 2.9.2023
Od té doby, co jsem boží peeling vyzkoušela poprvé, používám pocitově pravidelně. Je to úžasna relaxace, povzbuzení, láska, péče prostě boží. A to že je po něm kůže naprosto jemná opečovaná je benefit k tomu všemu. Posledně se po použití ke mně přitulila dcera, řekla že krásně voním a totálně se uklidnila wow. Doporučuji všem ❤️
5
P Avatar autora | 24.4.2023
Nikdy jsem lepsi peeling nemela,jsem opravdu mile prekvapena,pomohl mi dokonce s koznimi problemy…naprosta pecka!!!😍
5
MV Avatar autora | 15.9.2022
Mám to obrovské potěšení, že mám Boží peeling???? Ani jsem netušila, že peeling může být něco tak příjemného, něžného a jemného. Mám Křišťálový – a nejen že je opravdu očistný, on je i znovuobrozující. A ta vůně! Měla jsem teď náročnější dny a vlastně až při peelingování mi došlo, jak moc jsem se cítila unaveně a vyčerpaně. Obroda celé mé bytosti nastala už při otevření balení, kdy mě pohladila vůně. A pak při nanášení peelingu na tělo a roztírání jsem cítila, jak mizí a odchází napětí, únava a pocit jakési „zašpiněnosti“. A ta vůně! Ta vůně je taková průvodkyně a ochránkyně při celém tom procesu očisty a znovuzrození. Po osprchování zůstala moje pokožka krásně vláčná, hebká a opečovaná. A byla taková ještě i několik následujících dní – jako kdybych se právě natřela vonným olejem. Ten efekt trval opravdu dlouho. Jestliže se po Křišťálovém - očistném peelingu cítím opravdu čistě, těším se, jak se budu cítit po tom Růžovém - pečujícím.
Zpět do obchodu